0850 840 10 80

0Item(s)

You have no items in your shopping cart.

Product was successfully added to your shopping cart.

Galaxy Note 7 Modelleri Geri Çekiliyor!

Bazı Galaxy Note 7 patlama haberlerinden sonra Samsung, modelleri geri çektiğini açıkladı. Büyük ihtimalle Galaxy Note 7 satın alan kullanıcılara yeni model verilecek.

Son günlerde patlayan Galaxy Note 7 haberlerinin çıkmasının ardındanSamsung, yaptığı resmi açıklama ile cihazları geri çağırdığını açıkladı.

Yaklaşık bir ay önce resmi olarak sunulan Galaxy Note 7, her ne kadar global olarak büyük beğeniyle karşılansa da bazı modellerde batarya sorunu olduğuna dair haberler çıkmıştı.

Satışlar duruyor, cihazlar geri çağırılyor!

Dün itibarıyla konuyu araştırdığını belirten Samsung, bugün resmi bir açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada şu ana kadar 24 cihazla ilgili böyle bir rapor aldıklarını ve kullanıcıların yararı için Galaxy Note 7 satışlarını durdurduğunu açıklayan şirket, bugüne kadar satılan Note 7 modellerini de geri çağırıyor.

Bugün itibarıyla ABD operatör partnerleriyle iletişime geçtiğini söyleyen Samsung, diğer bölgelerde nasıl bir yol izleyecek henüz bilmiyoruz. 

Daha önce şirketin aktardığı bilgilere göre 2.5 milyon Galaxy Note 7satışının yaptığı belirtilmişti. Ancak bahsedilen sorun tüm Galaxy Note 7modellerinin mi kapsıyor, yoksa sadece bazı modelleri mi ilgilendiriyor henüz bilinmiyor.

Konuyla ilgili daha kapsamlı bir açıklama yapıldığında sizlere aktarıyor olacağız.