0item(s)

You have no items in your shopping cart.

Product was successfully added to your shopping cart.

 

 

Hakkımızda

CEP TELEFON KILIF-DESENLİ KILIF-BASKILI KILIF-DAĞCI KILIF-KAPAKLI KILIF-SLİKON KILIF-KILIF ÇEŞİTLERİ-KIRILMAZ CAM-EKRAN KORUYUCULAR-ŞARJ -KULAKLIK-BATARYA-POWERBANK-KABLO-BLUETOOTH KULAKLIK-ARAÇ ŞARJ-KABLOSUZ ŞARJ BİNLERCE ÇEŞİT-100.000 LERCE ÜRÜN

16 yıllık sektör tecrübesi ile Picasso Gsm, telefon aksesuarı alanında uzmanlaşmayı tercih etmiş, tüm dikkatini ve enerjisini bu alana yönlendirmiştir. “Koşulsuz memnun müşteri” sloganıyla iş hayatına devam eden şirketimiz, müşterilerimizin talepleriyle satışlarını internet üzerinden de yapmaya başladı. Ürün görsellerimizi, fiyat, kalite ve çeşitlerimizi gören yeni internet müşterilerine iletmek istediğimiz; 16 yıldır mağazalarımızdan alışveriş yapan diğer müşterilerimizde olduğu gibi memnun müşteri sayısında başarımızın %100 olacağıdır.Sizde PİCASSO GSM müşterisi olun, kurumsal şirketten aile sıcaklığında alışveriş farkını size de hissettirelim !

Önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Picasso Gsm ürünleri Picasso kalitesi, en uygun fiyat etiketi ,kalite ve garantisiyle sizlere sunulmaktadır, unutmayın cep telefonunuzun ihtiyacı var.Telefonunuzu korurken kullanacağınız ürün görsel açıdan zevkinize uygun olsun.Telefon kılıf, slikon, kapaklı, akıllı mod kapaklı, taşlı,desenli, baskılı ürünlerimizde orjinal Picasso farkı. Kılıflarımız son kılıf teknolojisiyle üretilirken sağlığınıza zarar vermeyen hammadde seçimi özenle yapılır. Pahalıya aldığınız markaların bir çoğu gerekli testleri yapmazken, Picasso'da bütün testler özenle yapılır.Üretim,ithalat ve test sonuçları çıktıktan sonra ürünlerin uzun süreli kullanımda aşınma payları belirlenir.

Picasso'da uzun süren testlerden başarılı çıkan ürünler satılır .

Biz ürünlerimize güveniyoruz, aynı güvenle kullanımınız sonrası olumlu müşteri geri dönüşleriniz bizlerin motivasyonu .Siz de Picasso ailesine katılın farkımızı anlayın.

Bir Picasso'nuz olsun

 


 

Neden Picasso GSM ?

office-1
office-2
office-3
office-4