0850 840 10 80

0Item(s)

You have no items in your shopping cart.

Product was successfully added to your shopping cart.

Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.picassogsm.com sitemize (bundan sonra “Sitemiz” olarak anılacaktır) vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası tarafımızdan benimsenmiştir.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre www.picassogsm.com ve/veya ilgili kuruluşlarca sistem ve internet altyapısında alınmıştır.

Tüm alışveriş işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca aranızda gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin www.picassogsm.com ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, www.picassogsm.com ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.

www.picassogsm.com üyeliğinden ayrılmak için info@picassogsm.com adresine mail atabilirsiniz. Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan www.picassogsm.com sorumlu değildir.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (www.picassogsm.com ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları www.picassogsm.com’a aittir. Müşterilerimizin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan bir ürünsöz konusu olduğunda ve genel olarak ürün kullanıldığında Müşterilerimiz cayma hakkını kullanamaz.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda info@picassogsm.com eposta adresinden veya http:/www.picassogsm.com adresinden bize danışabilirsiniz.

Adres : Ömerağa Mahallesi Belsa Sokak No: 25 İzmit / KOCAELİ 

www.picassogsm.com